7 بهترین پلاگین بهینه سازی تصویر وردپرس در مقایسه با

مطابق با بایگانی HTTP ، تصاویر حدود 50٪ اندازه پرونده یک صفحه وب متوسط ​​را تشکیل می دهند ، بنابراین یافتن راهی برای کوچک سازی که می تواند تأثیر مثبتی بر بارگذاری صفحه سایت شما داشته باشد.

یک افزونه فشرده سازی تصویر راهی ساده برای رفع این مشکل ارائه می دهد زیرا می توانید همچنان به طور عادی بارگذاری تصاویر را ادامه دهید ، در حالی که این افزونه به طور خودکار آنها را در پس زمینه بهینه می کند.

برای کمک به شما در یافتن بهترین افزونه بهینه سازی تصویر برای سایت خود ، من دست به دست هم دادم و هفت گزینه محبوب را آزمایش کردم. برای هر افزونه ، آن را به اشتراک می گذارم:

ویژگی های کلیدی

رابط (تصاویر واقعی AKA از نحوه عملکرد)

عملکرد (با استفاده از همان تصویر آزمایشی برای هر افزونه)

قیمت گذاری

علاوه بر این ، همه این افزونه ها حداقل یک نوع برنامه رایگان ارائه می دهند ، اگرچه برخی از سایر افراد سخاوتمندانه تر هستند.

بیایید بهینه سازی کنیم .

چگونه این پلاگین ها را امتحان کنم

برای تست عملکرد این افزونه های بهینه سازی تصویر ، تصاویر مشابه JPEG و PNG را با هر افزونه بارگذاری و فشرده سازی می کنم.

برخی یادداشت ها:

بدون تغییر اندازه ابعاد تصویر - فقط فشرده سازی.

از حداکثر فشرده سازی و کاهش فشرده سازی بدون ضرر (دو تست) استفاده خواهم کرد. من فکر می کنم این عادلانه ترین راه برای انجام کارها است ، زیرا هر افزونه کار دیگری را انجام می دهد.

وقتی پلاگین آن ویژگی را ارائه می دهد ، داده های EXIF ​​را حذف می کنم.

تصویر اصلی JPG 294 KB است.

تصویر اصلی PNG 272 KB است.

همچنین متذکر می شوم که سطح فشرده سازی باعث تغییر قابل توجه در کیفیت تصویر شده است. اگر من کیفیت تصویر را ذکر نکنم ، می توانید فرض کنید که تفاوت کمی در کیفیت ( حداقل با چشم غیر مسلح ) وجود دارد.

ShortPixel

ShortPixel

ShortPixel یک گزینه محبوب freemium است که در بیش از 100،000 سایت فعال است.

از نسخه اخیر ، ShortPixel در واقع در دو نسخه ارائه می شود:

بهینه ساز تصویر ShortPixel - اندازه تصاویر را تغییر می دهد و به صورت خودکار فشرده می کند.

تصاویر سازگار با ShortPixel - علاوه بر تغییر اندازه و فشرده سازی تصاویر ، از تصاویر CDN شما نیز استفاده می کند و بر اساس دستگاه هر کاربر ، اندازه آنها را به صورت پویا تغییر می دهد. به عنوان مثال ، شخصی که در صفحه نمایش شبکیه چشم قرار دارد ، تصویری با وضوح بالا دریافت می کند ، در حالی که کسی که در تلفن هوشمند است تصویری با وضوح پایین دریافت می کند.

من بهینه ساز تصویر معمولی را تست خواهم کرد ، زیرا این نسخه محبوب ترین است. اما اگر دوست دارید آنچه را می بینید ، بررسی کنید ، اما ShortPixel Adaptive Images نیز ارزش بررسی دارد.

ویژگی های اصلی

بهینه ساز تصویر ShortPixel

فشرده سازی خودکار تصاویر با استفاده از چندین سطح فشرده سازی بدون ضرر یا بدون ضرر.

به طور خودکار اندازه ابعاد تصویر را به حداکثر اندازه تنظیم شده تغییر دهید.

JPG ، PNG ، GIF ( از جمله GIF های متحرک ) و حتی اسناد PDF را فشرده کنید .

تبدیل تصاویر به قالب WebP.

کدام اندازه تصویر کوچک را برای فشرده سازی انتخاب کنید.

از نسخه اصلی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

تصاویر تطبیقی ​​ShortPixel

ارائه تصاویر از یک CDN جهانی.

تغییر اندازه تصاویر به صورت پویا بر اساس اندازه دستگاه های بازدید کننده خاص.

برش هوشمند ، برای برش تصاویر در ضمن حفظ تصاویر مهم.

به طور خودکار تصاویر WebP را در مرورگرهایی که از WebP پشتیبانی می کنند ، ارائه دهید.

رابط / سهولت استفاده

استفاده از ShortPixel بسیار آسان است.

پس از نصب و فعال کردن آن ، برای تولید یک کلید API ShortPixel باید ایمیل خود را وارد کنید. می توانید از همان کلید API در چندین سایت مجدداً استفاده کنید ، در صورت اجرای شبکه ای از سایت ها ، این کار راحت است.

پس از تأیید اعتبار کلید API ، یک منطقه تنظیمات ساده در آنجا قرار خواهید گرفت:

سطح فشرده سازی مورد نظر خود را انتخاب کنید - دو سطح فشرده سازی از دست دادن ، به همراه فشرده سازی بدون ضرر.

همچنین بهینه سازی تصاویر کوچک تصویر (عکسهایی که به طور خودکار توسط وردپرس ایجاد شده اند ) را انتخاب کنید یا خیر .

کنترل نگه داشتن نسخه پشتیبان از تصویر اصلی و یا حذف داده های EXIF ​​را کنترل کنید.

ابعاد حداکثر را برای تغییر اندازه خودکار تصاویر و همچنین چگونگی برش تصاویر انتخاب کنید (در صورت وجود - همچنین می توانید برای حفظ نسبت ابعاد اصلی و جلوگیری از برداشت ، فقط عرض حداکثر را تنظیم کنید ).

رابط ShortPixel

پیشرفته تب به شما امکان کنترل ویژگی های کوچکتر، مانند اینکه آیا برای ایجاد تصاویر WebP تبدیل میکند، تبدیل به فرمت های JPEG، و بیشتر:

ShortPixel پیشرفته است

پس از انتخاب خود ، ShortPixel به طور خودکار تصاویر جدیدی را که آپلود می کنید بهینه می کند ، همچنین می توانید:

فله تصاویر موجود در سایت خود را بهینه کنید.

به صورت دستی تصاویر را یک به یک بهینه کنید

کارایی

مکس لسیبی ضرر

JPG80 کیلوبایت276 KB

PNG80 کیلوبایت215 KB

قیمت گذاری

ShortPixel سهمیه ماهانه مشخصی را به صورت رایگان به شما می دهد. پس از آن باید هزینه بپردازید.

به صورت رایگان ، می توانید 100 تصویر در هر ماه و بدون محدودیت اندازه بهینه کنید . بنابراین اگر شما فقط نیاز به بهینه سازی چند تصویر بزرگ دارید ، ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد.

پس از آن می توانید اشتراک ماهیانه یا اعتبارات بهینه سازی یک طرفه را خریداری کنید. ارزان ترین اشتراک 4.99 دلار در هر ماه تا 5000 تصویر در هر ماه است و ارزانترین بسته یک بار یک بار برای 9900 تصویر 9/99 دلار است.

به یاد داشته باشید - این مربوط به کل حساب ShortPixel شما است. یعنی شما می توانید با استفاده از همان کلید API از سهمیه خود در چندین سایت وردپرس استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

تصور کنید

تصور کنید

Imagify یک افزونه بهینه سازی تصویر Freemium است که از همان توسعه دهندگان پلاگین ذخیره / عملکرد WP Rocket استفاده می کند . به همین ترتیب ، آن را به خوبی با WP Rocket برای یک مجموعه کامل از عملکرد وب سایت تنظیم می کند.

ویژگی های اصلی

10 بهترین مباحث LearnDash 2020

سیراجون ، ,  ,سازی ,تصاویر ,تصویر ,بهینه ,فشرده سازی ,بهینه سازی ,می توانید ,می کند ,می دهد ,اندازه ابعاد تصویر ,سازی تصویر وردپرس ,بهترین پلاگین بهینهمنبع

چگونه می توان از بارگیری با وردپرس از رمز عبور محافظت کرد

نحوه تنظیم و ویرایش صفحه اصلی وردپرس خود

گالری NextGEN بررسی افزونه وردپرس

نکات امنیتی آسان Offsite برای وردپرس

7 بهترین پلاگین بهینه سازی تصویر وردپرس در مقایسه با

10 بهترین مباحث LearnDash 2020

9 بهترین پلاگین نقشه های Google برای وردپرس در مقایسه با 2020

مشخصات

آخرین جستجو ها

طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد گنج دانلود - دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم مرکز خرید لاستیک پیرلی KOREPLUS دانلود فیلم ،سریال و آهنگ دانلود آهنگ آموزش برنامه نویسی جواهرات و سنگ های قیمتی حامیان جواد سنگونی دنیای از خوشمزه ها