گالری NextGEN بررسی افزونه وردپرس

برای چنین افزونه قوی و پرطرفدار گالری وردپرس ، من را نادیده گرفتم که فقط چند پست از گالری NextGEN پیدا کنم . منظورم این است که بیشتر مقالات قدیمی بودند و عصری را گرفتند که پلاگین هنوز در مراحل ابتدایی خود بود.

امروز ، همه چیز متفاوت است. گالری NextGEN به یک افزونه کاملاً گالری وردپرس شکوفا شده است. این گزینه های زیادی برای ایجاد و مدیریت گالری های خود مانند یک حرفه ای به شما ارائه می دهد. برای شیرین کردن معامله ، کلیه موارد تنظیم و استفاده فوق العاده آسان است.

برای کاربر قدرت ، گالری NextGEN افزونه های ممتازی را برای شارژ بیشتر در گالری های شما ارائه می دهد. برخی از افزودنیها شامل تجارت الکترونیک ، تصحیح مشتری و تحقق سفارش چاپ خودکار است. به غیر از این ، تعداد خوبی از افزودنیهای شخص ثالث دریافت می کنید که گالری NextGEN را به روشهای جدید گسترش می دهند.

چرا به گالری NextGEN احتیاج دارید؟

با توجه به اینکه وردپرس از ویژگی های گالری داخلی برخوردار است ، چرا به افزونه ای مانند گالری NextGEN نیاز دارید؟

خوب ، گالری پیش فرض وردپرس برای کارهای جزئی گالری مناسب است. خیلی عالی است که یک گالری اساسی به پست یا صفحه خود اضافه کنید ، اما این همین است.

وقتی با تصاویر زیادی کار می کنید یا به کنترل بیشتری نیاز دارید ، بگویید که عکاس ، طراح گرافیک ، هنرمند تجسمی یا هر حرفه ای دیگری هستید که با بسیاری از عکس ها کار می کنید ، به سرعت خواهید فهمید که گالری پیش فرض وردپرس این کار را نمی کند. ببرش.

به عبارت دیگر ، گالری NextGEN بسیاری از ویژگی های پیشرفته را در گالری پیش فرض وردپرس یا بسیاری از افزونه های گالری دیگر پیدا نمی کند . به عنوان مثال ، یکپارچه سازی آزمایشگاه چاپ به شما امکان می دهد نسخه های فیزیکی تصاویر خود را بصورت خودکار بفروشید  ، که برای اولین بار افزونه های گالری وردپرس است.

گالری NextGEN افزونه کامل گالری وردپرس برای کاربران سبک و سنگین است. این که آیا می خواهید عکس های خانوادگی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، نمونه کارهای گرافیکی خود را به نمایش بگذارید ، یا عکس های خود را بفروشید ، از جمله موارد دیگر ، NextGEN پشت شما را دارد.

در پست بررسی امروز ، افزونه NextGEN Gallery را برای درایو تست می گیریم. ما ویژگی ها و موارد خوبی را که این افزونه را به یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه های گالری در تمام دوران تبدیل می کند ، پوشش می دهیم.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید شروع کنیم زیرا چیزهای زیادی برای پوشاندن وجود دارد.

گالری NextGEN چیست؟

nextgen-gallery

از مقدمه ، کاملاً واضح است که NextGEN Gallery یک افزونه گالری وردپرس است. با توجه به Imagely ، "NextGEN Gallery از سال 2007 افزونه استاندارد گالری وردپرس در صنعت  بوده و همچنان بالغ بر 1.5 میلیون بارگیری جدید در سال دریافت می کند."

از داده های رسمی وردپرس ، گالری NextGEN از زمان انتشار تاکنون بیش از 28 میلیون بار بارگیری داشته است. در زمان نوشتن ، گالری NextGEN دارای بیش از 800K نصب فعال است و آن را به محبوب ترین افزونه گالری وردپرس تبدیل می کند. بد نیست. اصلاً بد نیست.

اگر کاربران rave در WordPress.org هر چیزی را بخواهند بدانند ، کاربران این افزونه را دوست دارند . از 3،370 بررسی ، 2506 نفر رتبه 5 ستاره را به افزونه دادند. این تقریباً 75٪ از پایه کاربر است ، این بدان معنی است که شما در دستان خوبی هستید.

این چیزی است که یک مشتری شاد گفته بود:

من کاملاً عاشق این افزونه هستم. اصلاً مشکلی با نصب ندارید. با تم و سازنده صفحه خوب کار می کند. سوالات من برای پشتیبانی در طی یک روز کاری طبق قول پاسخ داده شد. من از نسخه رایگان لذت بردم ، بنابراین من به لطف کد تخفیف آنها در آخر تعطیلات کریسمس به خرید نسخه حرفه ای (NextGen Plus) پرداختم. هیچ شکایتی مشتری برای زندگی. - 8flixs

این افزونه در زمان نوشتن از امتیاز عالی 4.3 / 5.0 برخوردار است ، بنابراین ، بله ، ما در تجارت هستیم ، دوستان!

علاوه بر این ، Imagely یک شرکت معتبر وردپرس است که مضامین چشمگیر ، افزونه ها ، وب سایت های کلید در دست و میزبانی را برای عکاسان ارائه می دهد.

تیم بسیار جذاب یک راه حل ایده آل برای ایجاد یک حضور وب ، اعم از عکاس ، گرافیست ، یا هر کار خلاق دیگری که با تصاویر کار می کند ، به شما پیشنهاد می دهد.

نسخه رایگان وجود دارد!

گالری NextGEN برای بارگیری و استفاده در WordPress.org رایگان است. با این حال ، برای لذت بردن از افزودنیهای برتر و پشتیبانی حرفه ای ، باید مجوز حق بیمه NextGEN Gallery Plus ، Pro یا Lifetime را خریداری کنید.

برای بررسی ، ما از NextGEN Gallery Pro استفاده می کنیم زیرا یک نمای کلی از ویژگی ها را به شما ارائه می دهد. این افزونه از لحاظ ویژگی های مورد نیاز برای استقرار گالری های زیبا مانند یک حرفه ای کاملاً مشتی است.

توجه :  برای استفاده از افزودنیهای برتر ابتدا باید نسخه رایگان گالری NextGEN را نصب کنید .

اکنون که می دانیم با چه مواردی کار می کنیم ، بگذارید برخی از ویژگیهایی را که گالری NextGEN را در رده افزونه های گالری وردپرس یک مدعی ارزشمند قرار می دهد ، پوشش دهیم.

ویژگی های گالری NextGEN

ویژگی های nextgen

من توسعه دهندگان را دوست دارم که همه را تحت تأثیر کاربران قرار می دهند. به همین ترتیب ، من همیشه به سمت تمیز کردن کد ، طراحی سبک و رابط های بصری کاربر علاقه مندم. از طرف دیگر نفس ویژگی برای شما بسیار دلپذیر است و NO-NO بزرگی است.

گالری NextGEN نقطه ای شیرین است که بهترین های هر دو جهان را به شما ارائه می دهد. از یک طرف ، لیستی باورنکردنی از ویژگی های "مدیریت ، نمایش ، اثبات و فروش عکس ها را به عنوان یک حرفه ای" دریافت می کنید. از طرف دیگر ، شما یک رابط کاربر پسند دارید که تلاش و زمان زیادی را در شما صرفه جویی می کند.

گفته می شود ، گالری NextGEN برای ویژگی های زیر مشهور است.

چندین سبک آلبوم و گالری

گالری ها و آلبوم های بعدی

اولین چیزها اول ، یک آلبوم مجموعه ای از گالری های شماست و یک گالری مجموعه ای از تصاویر شماست.

اکنون نسخه رایگان گالری NextGEN با سه سبک گالری (تصویر کوچک ، نمایش اسلاید و گالری ImageBrowser) و دو سبک آلبوم (جمع و جور و گسترده) ارائه می شود. نسخه حرفه ای به شما هفت سبک گالری اضافی و دو سبک آلبوم ارائه می دهد. در کل ، شما 12+ سبک آلبوم و گالری دریافت می کنید.

از لحاظ نمایش عکس های خود ، NextGEN Gallery به شما به اندازه کافی سبک های آلبوم و گالری را ارائه می دهد تا کاربران خود را Wow کنید. ایجاد گالری ها آسان است ، زیرا به زودی یاد خواهید گرفت.

هر سبک آلبوم و گالری دارای لیست بی پایان گزینه های قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد تا به سلیقه خود گالری ها را سبک کنید.

نکات امنیتی آسان Offsite برای وردپرس

سیراجون ، ,گالری ,  ,nextgen ,های ,افزونه ,گالری nextgen ,می دهد ,است که ,گالری وردپرس ,ارائه می ,نسخه رایگان گالری ,رایگان گالری nextgen ,افزونه گالری وردپرس ,گالری nextgen افزونهمنبع

چگونه می توان از بارگیری با وردپرس از رمز عبور محافظت کرد

نحوه تنظیم و ویرایش صفحه اصلی وردپرس خود

گالری NextGEN بررسی افزونه وردپرس

نکات امنیتی آسان Offsite برای وردپرس

7 بهترین پلاگین بهینه سازی تصویر وردپرس در مقایسه با

10 بهترین مباحث LearnDash 2020

9 بهترین پلاگین نقشه های Google برای وردپرس در مقایسه با 2020

مشخصات

آخرین جستجو ها

کسب و کار روش های درمان بیماری های کلیه انجام نماشویی باکیفیت بیا تو کالای من شعبه کشکویه کسب درآمد از اینترنت دانلود کده بهترینای 2020 seo tools دنیافلز